Pirmojoje straipsnio dalyje pateikėme tokių visame pasaulyje puikiai žinomų kompanijų kaip Kodak, Nokia, Xerox, Blockbuster, Yahoo, Segway, IBM, Hitachi, BlackBerry Motion ir MySpace nesėkmės istorijas, iš kurių yra verta pasimokyti kiekvienam nuosavo verslo savininkui. Tačiau kadangi pasaulinio lygio ir žinomumo kompanijų, kurioms savo vykdomos komercinės veiklos metu buvo tekę susidurti su didžiuliais sunkumais ir praradimais, yra ir daugiau, jūsų dėmesiui pristatome antrąją straipsnio dalį, kurioje apžvelgsime dar daugiau jums puikiai žinomų kompanijų istorijų.

marškinėliai iš pinigų - paskolos ir kreditai

Kompanijos, kurios susiduria su inovacijų sėkme, pradeda manyti, kad tai yra jų tikroji paslaptis ir raktas į nesibaigiančią sėkmę. Tačiau, deja, bet tai nėra pagrindinė priežastis ir tai tikrai nėra vienintelis veiksnys, kuris lemia kompanijų išlikimą rinkoje. Todėl pateiksime jums ne vieną paslaptį, kodėl puikiai visame pasaulyje žinomos kompanijos susidūrė su nesėkmėmis.

verslas ir kreditai

Turite daugybę finansinių įsipareigojimų, kurie jau kurį laiką labai slegia jūsų pečius ir neleidžia jums atsigauti? Ne kartą praleidote paskolų grąžinimo įmokų mokėjimą? Jūsų finansinė padėtis su kiekviena diena tampa vis blogesnė? Tuomet jums jokiu būdu negalima laukti. Turite imtis veiksmingų priemonių, kurios jums padėtų lengviau atsistoti ant kojų ir stabilizuoti savo asmeninę finansinę padėtį. Žinoma, jei iki šiol nesiėmėte jokių priemonių, turbūt nė nenumanote, ką galėtumėte padaryti, kad jūsų situacija taptų stabilesnė, tačiau viskas nėra taip sudėtinga, kaip iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti. Jums visuomet gali pagelbėti paskolų refinansavimas, kurį teikia įvairūs šiuolaikiniai kreditoriai.

Kreditų refinansavimas

Kuomet automobilio įsigijimui trūkdavo lėšų, vienintelė optimali išeitis būdavo automobilių lizingas, tačiau šiai dienai išeičių yra kur kas daugiau, o viena jų - paskolos automobiliams. Nors pavadinimai skirtingi, tačiau tas pats rezultatas - įsigytas automobilis, kuriam trūksta santaupų, priverčia žmones maišyti šias dvi skirtingas paslaugas.

used car loan

Kiekvienas automobilį turintis žmogus gali papasakoti bent kelias istorijas kuomet automobilis staiga sugendą. Kaip taisyklė tai nutinka pačiu netinkamiausiu metu, kai planuojate kelionę ar “kišenėse švilpauja vėjai”. Laimei pritrūkus pinigų galima nesunkiai gauti paskolą internetu. Net jei jūsų oficialios pajamos yra itin mažos, galima pasinaudoti paskola su automobilio užstatu ir gauti reikiamą sumą. Automobilis net ir nevažiuojantis turi vertę, o jei pasinaudoti paskolomis už automobilius besispecializuojančių įmonių pasiūlymų galima gauti net 10% daugiau nei reali transporto priemonės rinkos vertė. Viena tokių bendrovių yra paskola23 kurioje galima gauti kreditą už automobilį iki 15000 eurų, o maksimalus grąžinimo laikotarpis net 72 (septyniasdešimt du) mėnesiai.